Konstrukcje stalowe na miarę czasów

O firmie

Przedsiębiorstwo KONSTALEX Sp. z o. o. rozpoczęło swoją działalność w 1993 r., kontynuując zakres produkcji Wytwórni Konstrukcji Stalowych "Mostostal" w Radomsku.

Firma działając na rynku od kilkunastu lat objęła zasięgiem teren całego kraju, a także zdobyła zaufanie na rynkach państw europejskich i światowych.

Zakład produkcyjny dysponuje możliwością udźwigu ciężaru do 70 ton oraz wykonania elementów o gabarytach 4x5x40m. Dodatkowo posiada dużą powierzchnię produkcyjną i magazynową przekraczającą 23 000 m². Dzięki tym parametrom przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu ciężkich konstrukcji stalowych dla przemysłu energetycznego i konstrukcji mostowych. Ponadto firma wytwarza konstrukcje lekkie dla budownictwa ogólnego oraz specjalistyczne o charakterze jednostkowym i powtarzalnym, które są wykonywane zgodnie z dokumentacją projektową Zleceniodawcy. Produkcja realizowana jest według wymogów jakościowych określonych normami PN i DIN EN ISO.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów zapewniamy w oferowanych produktach i usługach wysoką jakość oraz nowoczesne technologie wykonania. Pozwala na to doświadczona i wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz ciągle unowocześniany park maszynowy.

Wszystkie nasze działania podejmujemy z myślą, aby nasze wyroby posiadały jak najwyższą jakość i spełniały oczekiwania Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w poszczególnych działach zaprezentowanych na niniejszej stronie.

 

RODO - Polityka Prywatności.

Certyfikaty